O nas

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Jesteśmy nową, niewielką, ale prężnie działającą firmą z dużym potencjałem. Wyszukujemy i wprowadzamy na polski rynek zabawek produkty, które pozwalają dzieciom rozwijać ich naturalną, wrodzoną ciekawość, nie zabijają wyobraźni, czegoś uczą.

Pierwszym produktem jaki wprowadzamy na polski rynek są klocki Incastro. Wybraliśmy je bo budowanie z nich wymaga wysiłku intelektualnego, a odkrywanie każdej nowej kombinacji połączeń, daje satysfakcję i zachęca do dalszych prób. Budowle jakie można z nich konstruować są imponujące, kolorowe i solidne, więc można się nimi bawić bez obaw, że się rozpadną. Klocki są produkowane we Włoszech, co według nas również jest zaletą.

Z myślą o wspieraniu rozwoju dzieci, ciągle poszukujemy nowych produktów, które uznamy za wartościowe.

Choć wydaje się, że zabawek jest na rynku coraz więcej i że wymyślono już chyba wszystko, to wciąż trudno jest znaleźć w tej ofercie coś naprawdę interesującego, co niesie ze sobą jakąś głębszą wartość, rozpala naturalną dziecięcą ciekawość i wciąga do zabawy nie tylko dzieci, ale też ich rodziców i opiekunów.
Jesteśmy przekonani, że to co daje dzieciom najwięcej pewności siebie, wewnętrznego spokoju i radości to bliska relacja z rodzicami i wspólna z nimi zabawa. To najlepszy sposób na późniejszy, udany start w dorosłość.
 

Magdalena Lisowicz
Założycielka play2discover.pl

Nasza misja

Inspirowanie rodziców i dzieci do wspólnej, twórczej zabawy poprzez proponowanie odpowiednich zabawek rozwijających wyobraźnię i kreatywność.