O nas

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Jesteśmy nową, niewielką, ale prężnie działającą firmą z dużym potencjałem. Wyszukujemy i wprowadzamy na polski rynek zabawek produkty, które pozwalają dzieciom rozwijać ich naturalną, wrodzoną ciekawość, nie zabijają wyobraźni, czegoś uczą.

Pierwszym produktem jaki wprowadziliśmy na polski rynek były klocki Incastro. Wybraliśmy je bo budowanie z nich wymaga wysiłku intelektualnego, a odkrywanie każdej nowej kombinacji połączeń, daje satysfakcję i zachęca do dalszych prób. Budowle jakie można z nich konstruować są imponujące, kolorowe i solidne, więc można się nimi bawić bez obaw, że się rozpadną. Klocki są produkowane we Włoszech, co według nas również jest zaletą.

Drugim produktem są matematyczne klocki Newmero, które pokazują dzieciom, że liczenie może być po prostu fajne. Pomagają zrozumieć system dziesiętny, poznać szybkie sposoby dodawania i odejmowania w pamięci. Pokazują, że za liczbą stoi wartość i że nie jest to tylko zapis. Umożliwiają dzieciom składanie i rozkładanie dużych liczb dzięki czemu dzieci zaczynają dostrzegać różnice pomiędzy poszczególnymi wartościami. Ogromnym atutem tych klocków jest bogata baza ćwiczeń i gier, które można wykorzystać zarówno w zabawie w domu jak i w czasie lekcji w szkole.

Z myślą o wspieraniu rozwoju dzieci, ciągle poszukujemy nowych produktów, które uznamy za wartościowe.

Choć wydaje się, że zabawek jest na rynku coraz więcej i że wymyślono już chyba wszystko, to wciąż trudno jest znaleźć w tej ofercie coś naprawdę interesującego, co niesie ze sobą jakąś głębszą wartość, rozpala naturalną dziecięcą ciekawość i wciąga do zabawy nie tylko dzieci, ale też ich rodziców i opiekunów.
Jesteśmy przekonani, że to co daje dzieciom najwięcej pewności siebie, wewnętrznego spokoju i radości to bliska relacja z rodzicami i wspólna z nimi zabawa. To najlepszy sposób na późniejszy, udany start w dorosłość.
 

Magdalena Lisowicz
Założycielka play2discover.pl

Nasza misja

Inspirowanie rodziców i dzieci do wspólnej, twórczej zabawy poprzez proponowanie odpowiednich zabawek rozwijających wyobraźnię i kreatywność.